VEEKINDEL SPIRAALMäRKMIK MODESTONE A33MIL 96x148 mm

A33MIL

Märkmikus on universaalruudustikuga 100 rohelist lehekülge (50 lehte), et teha märkmeid või jooniseid.
Esikaane sisekülg sisaldab joonlaudu ning teisendusi erinevate mõõdustike vahel.
Märkmikus on erinevad mõõtkavad ning märgised.


NSN:7530-58-001-3859

Suurus: 96x148 mm

11,90 €
Kogus
Laos!

Kirjeldus

MODESTONE veekindlad märkmikud on toodetud kivipaberist, mis võimaldavad teil kõikjal märkmeid teha.

Toodetud Soomes.

Konkureerivad tooted on enamasti tehtud tavalisest paberist, mis on pealt ja alt kaetud vahaga. Kui vahaga kaetud paberist märkmikud tootmisprotsessi ajal õigesse mõõtu lõigatakse, jäävad paberi servad ilma vahata ning sealt hakkab niiskus kiiresti sisse imenduma. Näiteks ajateenistuses olles on juba paari vihmase päevaga selline märkmik paras kapsas. Kivipaberist märkmikuga seda ei juhtu.

Kuidas kivipaberist märkmikud Soomes alguse said?

Modestone® veekindlad märkmikud on pikaajalise tootearenduse tulemus. Veekindla märkmiku idee sai alguse Kalle Kinnunen`i Soome kaitseväeteenistuses olles, kus tema allohvitseride kooli olulised märkmed hävisid vees.

Kuna Kalle vanemad töötasid trükitööstuses, tekkis Kallel idee oma toode arendada. Esimene probleem oli leida lehtede jaoks ideaalne materjal. Jõuti kivipaberi ideeni. Modestone kivipaber talub vett ja rasva, ei rebene kergesti ja putukad ei söö seda.

Modestone® kivipaberil on veel üks hea omadus: see võimaldab kirjutada sellele vana võtmega või isegi kuuli otsaga, proovige. Alati ei pruugi sul pastakat või pliiatsit käepärast olla.

Modestone® kivipaber on keskkonnasõbralik valik. Kivipaber on valmistatud 80% CaCo3-st ja ainult 20% HDPE-st.
Hinnanguliselt säästab loodust 1 tonni kivipaberi tootmine (võrreldes 1 tonni paberimassi tootmisega):

• Paisatakse vähem süsinikku
• Säästetakse 7480 gallonit värsket vett
• Vähendatakse CO2 eraldumist
• Ei teki 19,05 kg veepõhiseid jäätmeid
• Eemaldatakse 107,05 kg atmosfääriheitmed
• Ei kulutata 6 miljonit BTU energiat
• Ei võeta maha 20 puud

Toote üksikasjad
A33MIL
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:

Tootekood: ARCH-OD

Kaubamärk: Protection Group Denmark

BALLISTILINE KIIVER MICH (ROHELINE)

NIJ IIIA kaitsetasemega ballistiline kiiver. Low-cut disain annab võrreldes hig-cut lõikega, suurem kaitsepinna. Külgedel ja ees standardsed reilid lisatarvikute (lamp, öövaatlusseade jne) kinnitamiseks. Kiiver kaetud Polyrea värvkattega, mis tagab kaitse nii kõrgetel kui ka madalatel temperatuuridel ning tagab veekindluse.

Hind 495,00 €
Vaata lähemalt
Laojääk sõltub valikust

Tootekood: W-EO-PM-RO-RG

Kaubamärk: Warrior

Personaalne Warrior Molle Rip Off Meditsiin Tasku

Mugav personaalne esmaabikomplekti lahtivolditav tasku. Tasku koosneb kahest osast - MOLLE kinnitustega paneel ja kott. Samuti on olemas taskul sektsioonid/taskud, kuhu saab panna kõike muud, mida võiks veel vaja minna.Omavahel kinnituvad nad terve paneeli osas takjapaela pinnaga. Kahe osa kindlamaks kinnitamiseks saab kasutada takjapaela rihma.Mõõdud:...

Hind 49,90 €
Vaata lähemalt
Saadaval ooteajaga. Küsi tarneaega!

Tootekood: PGD-Delta-droppouch

Kaubamärk: Protection Group Denmark

Drop pouch IIIA PEHME BALLISTILINE kaitseplaat

DELTA IIIA+55J PEHME BALLISTILINE plaat plaadikandja taskule drop pouch (kõhukott). Drop pouchi ja antud kaitseplaadi abil saad lisakaitse (kildude ja kuni .44 Magnum kuulide vastu) kehaosale, mis jääb plaadikandjast allapoole. Sobib erinevate tootjate drop pouch taskutesse. Näit. WARRIOR, Profline, Mil-tec. Kaitseklass: IIIA (NIJ 0101.04...

Hind 84,90 €
Vaata lähemalt
Laos!

Tootekood: AH2

Kaubamärk: Klarus

Klarus AH2 taskulambi vööhoidik

Kiirkinnitusklambriga taskulambi hoidja, mis on mõeldud taskulampide jaoks läbimõõduga kuni 35 mm, korpuse läbimõõduga kuni 27 mm. Taskulampi saab kinnitusest eemaldada ja kinnitada ühe käega. Lampi saab pöörata 180 kraadi ja lukustada 16 asendisse.Vöö laius, millele kinnitatakse, võib olla 2.5-5 cm.

Hind 24,90 €
Vaata lähemalt
Viimased tooted laos

Tootekood: 12521001

Kaubamärk: Mil-tec

Mil-Tec kindad (oliiv)

Peopesa tehtud kahekihilisest sünteetilisest nahast. Põhiosa õhukesest neopreenist. Pealiseks elastaan (Spandex) millel lisaks vahtpadjad. Reguleeritavad Velcro sulgurid kohanduvad mis tahes suurusega randmele.

Hind 14,90 €
Vaata lähemalt
Laojääk sõltub valikust

Tootekood: GL81BK

Kaubamärk: Glock

GLOCK TääKNUGA MUDEL 81 (MUST)

Peamiselt tulirelvade tootjana tuntud firma Glock algselt Austria eriüksuste jaoks loodud nuga. Disainimisel arvestati ka vajadusega nuga visata. Käekaitsme ülaosa painutatud, et saaks kasutada pudeliavajana. Noa seljal hambad. Tera: süsinikteras 1095, 55 HRC karastus Pikkus: 290 mm Tera pikkus: 165 mm Kaal: 200 g Vutlar: Glock polümeer

Hind 44,90 €
Vaata lähemalt
Laos!

Tootekood: SK-MSC-MW-0211A-B04

Kaubamärk: Helikon

Helikon sokid Merino

Külmema ilma meriino sokid. Kõrge säärega, ülaosas elastik. Varvaste osal tugevdus. Kannaosal amortiseeriv ja hõõrdumise eest kaitsev polsterdus. Jalaliigese osas anatoomiline ja jalga stabiliseeriv konstruktsioon.

Hind 11,90 €
Vaata lähemalt
Laojääk sõltub valikust

Tootekood: 321485

Kaubamärk: Primus

PRIMUS Express Stove piezo süütajaga matkapliit

ExpressStove on ülikergeja võimas matkapliit. Pliidi võimsus 2,6kW.Kokkupandavad kandurid ja uus “EasyTrigger” süütesüsteem muudab Expressi kompaktseks ja vähe ruuminõudvaks. Samas on Express karmides tingimustes hästi vastupidav ja töökindel. Hoolimata sellest, et keetel on oma mõõtmetelt väga väike, on tema töövõimsus suur. Erinevalt paljudest teistest...

Hind 49,90 €
Vaata lähemalt
Laos!

Jälgi meid Facebookis