Aasiapärased
Aasiapärased

Aasiapärased

Kokku on 12 toodet.

Kuvatakse 1–12 toodet (kokku 12)
Aktiivsed filtrid

Tootekood: SW-319

Kaubamärk: Master Cutlery

KATANA SW-319

Traditsiooniline Samurai mõõk (katana). Tsuba (käekaitse) metallist. Tsuka (käepide) kaetud punutud paelaga, mille all ornamendid. Mõõgatupel - "Samurai Bushido kood". Komplektis ka eksponeerimisalus.

Hind 49,90 €
Vaata lähemalt
Laos!

Tootekood: MAZ-401

Masahiro Ancient Warrior Folded Katana

Tuntud mõõgatootja MASAHIRO poolt valmistatud volditud süsinikterasest ning terava teraga mõõk. Mõõk sobib ideaalselt ka prkatiliseks kasutamiseks ! Käepide kaetud rai nahaga, mis omakorda kaetud puuvillast paelaga.Mõõgatupp puust, must, lakitud.

Hind 199,90 €
Vaata lähemalt
Laos!

Tootekood: MAZ-401M

MASAHIRO ANCIENT WARRIOR FOLDED WAKIZASHI

Volditud süsinikterasest ning terava teraga wakizashi.Mõõk sobib ka prkatiliseks kasutamiseks ! Käepide kaetud rai nahaga, mis omakorda kaetud puuvillast paelaga.Mõõgatupp puust, must, lakitud. Komplektis ka mõõga hoolduskomplekt, mõõgakott ning mõõga eksponeerimisalus.

Hind 179,90 €
Vaata lähemalt
Laos!

Tootekood: MAZ-023F

Kaubamärk: Master Cutlery

Masahiro Katana

Tuntud mõõgatootja MASAHIRO poolt käsitsi valmistatud, süsinikterasest ning teritatud teraga mõõk.Mõõk sobib ka prkatiliseks kasutamiseks !Käepide kaetud rai nahaga, mis omakorda kaetud puuvillast paelaga.Selle all ornamendid.Mõõgatupp puust, must, lakitud, kaunistatud kuldse draakonikujutisega.Komplektis ka mõõgakott. 

Hind 139,90 €
Vaata lähemalt
Laos!

Tootekood: MC-3063

Samurai Black Katana

Käsitsi sepistatud Samurai Katana. Mõõk sobib ka praktiliseks kasutamiseks! Käepide kaetud rai nahaga, mis omakorda kaetud puuvillast paelaga. Mõõgatupp puust, naturaalne, mattmust

Hind 179,90 €
Vaata lähemalt
Viimased tooted laos

Tootekood: TR-001BK

Kaubamärk: Master Cutlery

Ten Ryu Black Katana

Tugevast süsinikterasest ning terava teraga mõõk.Mõõk sobib ka praktiliseks kasutamiseks!Käepide kaetud rai nahaga, mis omakorda kaetud puuvillast paelaga.Selle all ornamendid.Mõõgatupp puust, must, lakitud.Komplektis ka mõõgakott. 

Hind 129,90 €
Vaata lähemalt
Laos!

Tootekood: TR-013

Ten-Ryu Serpent Katana

Tuntud mõõgatootja Ten-Ryu poolt käsitsi valmistatud Damaskuse süsinikterasest ning terava teraga mõõk.Käepide kaetud rai nahaga, mis omakorda kaetud puuvillast paelaga.Mõõgatupp puust, must, lakitud ja Draakoni joonistusega.

Hind 249,90 €
Vaata lähemalt
Viimased tooted laos

Jälgi meid Facebookis