Tellija poolt esitatud ja tasutud tellimus on ostu-müügi lepinguks MOONRAY OÜ ja Tellija vahel. MOONRAY OÜ nõustub lepinguga, kui ta asub tellimust täitma. MOONRAY OÜ jätab endale vajadusel õiguse tellimus tühistada sellest Tellijat informeerides.

Tagastamine

Tellijal on õigus põhjust avaldamata 14 päeva jooksul tellitud kauba kättesaamisest lepingust taganeda ning kaup ümber vahetada või tagastada. Lepingust taganemise korral peab tellija kauba tagastama viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul.
Tagastame kauba maksumuse, kui oleme tagastatava kauba kätte saanud.
Kui tagastatav kaup on tellitud tasuta transpordiga (tellimused üle 50 EUR) on meil õigus arvata maha tagastatavast summast transpordikulu.

ENNE TAGASTAMIST VÕTA MEIEGA ÜHENDUST NING TEAVITAME, KUHU TAGASTUS SAATA !

Kaupa võib proovida ja selle tutvuda, et veenduda selle sobivuses või mittesobivuses, kuid proovimise käigus tuleb tagada kauba ja selle pakendi minimaalne mõjutatus. NB! Proovimine tähendab samaväärset kasutust nagu on tavaks jaekaubandusasutustes enne ostu sooritamist. Tagastatud toode peab olema originaalpakendis, originaalmarkeeringus ning samasuguses komplekssuses nagu tellijale väljastamise hetkel. Kaup, mis saabub tellijani pakendis osadeks võetuna peab tagastamisel olema samuti osadeks võetud ning pakendatud samamoodi nagu kauba väljastamisel tellijale. Kui kauba pakendit on võimalik avada pakendit rikkumata, kohustub tellija pakendi selliselt ka avama. Kauba küljes olevad kauba seisukorra kaitsmiseks paigaldatud esemed (nt kaitsekiled), mis ei takista kauba proovimist ja sellega tutvumist, peavad kauba tagastamisel olema eemaldamata.

14-päevane tagastamisõigus ei kehti suletud pakendiga toodetele, mis ei ole kõlblikud tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel, kui pärast kohaletoimetamist on pakend avatud.

Pretensioonide esitamise aeg

Pretensioonide esitamise aeg on 2 aastat. Seejuures tuleb arvestada, et kui kaubal ilmneb puudus 6 kuu jooksul peale selle ostmist, siis eeldatakse, et need olid olemas juba kauba ostmise ajal, kui MOONRAY OÜ ei tõesta vastupidist. 6 kuu jooksul tekkinud defekti puhul, toote diagnostikaga seotud kulud katab MOONRAY OÜ. Juhul kui diagnostika tulemus näitab, et defekt on tekkinud tarbija vea tõttu, võib MOONRAY OÜ korraldada Tellija jaoks tasulise remondi või saata toote Tellijale tagasi. Kui Tellija ei nõustu diagnostika tulemusega, on tal õigus võtta teine arvamus, mille kulud jäävad algselt Tellija katta.

Peale 6-kuise perioodi möödumist kauba ostust tuleb Tellijal endal tõestada, et tegemist on tootmisveaga, mitte tarbija enda valest kasutamisest tingitud defektiga. Tellija korraldab ise diagnostika ja saadab selle tulemusel koostatud tööakti MOONRAY OÜ-le. MOONRAY OÜ-l on õigus tööakti järeldusega mittenõustumisel korraldada teine ekspertiis, mille kulud katab algselt ise. Kui Tellijal ei ole võimalust diagnostikat korraldada, siis MOONRAY OÜ saab soovitada oma partnerite töökodasid. Sellega seonduvad kulud katab Tellija kuni pole tõestatud, et tegemist oli toote defektiga. Pretensioonide lahendused võivad olla kas osaline hüvitis, toote tagasiost, vahetus või parandus.

PIIRAMATA TSIVIILKÄIBEGA RELVAD NING MUUD 18+ TOOTED

Teatud tooteid meie valikus (õhkrelvad, pürotehnika, metallist mõõgad, jahinoad, vibud ning ammud, stardipüstolid, paukpadrunid) on võimalik tellida vaid 18+ vanustel isikutel.
Vanusepiiranguga toodete infolehel on ka vastav märge ning nende toodete tellimiseks on vajalik teostada vanusekontroll. Seda on võimalik teostada ID-kaardi, mobiil-ID ning Smart-ID vahendusel.
Meie e-poes konto registreerunud kliendid peavad protsessi läbima ühekordselt.
Tellides meie e-poest külastajana (kontot registreerimata) on vajalik seda protsessi korrata igakordsel tellimuse esitamisel.

Toodete pildid
Toodete pildid on illustratiivsed ning ei pruugi alati näidata toodet komplektsena (karp, kõik komplekti osad jne).
Lähtu alati tootekirjelduses välja toodud infost.

Jälgi meid Facebookis