Lasersihikud
Lasersihikud

Lasersihikud

Kokku on 20 toodet.

Kuvatakse 1–20 toodet (kokku 20)
Aktiivsed filtrid

Tootekood: LE321-GR

Kaubamärk: HOLOSUN

HOLOSUN LE321-GR LASERSIHIK (ROHELINE ja IR LASER)

LE321 on titaanist korpusega mitme laseriga (roheline ja IR) sihtimisseade. Lisaks on seadmes IR valgusti ning lamp (nähtav valgus, 300lm).Kiirkinnitusega jalg picatinny siinile.Laserit/lampi võimalik aktiveerida distantslüliti (komplektis) abil või seadme peal asuva nupu abil. Pakendatud tugevasse plastikust minikohvrisse.

Hind 1 259,90 €
Vaata lähemalt
Saadaval ooteajaga. Küsi tarneaega!

Tootekood: LE321-RD

Kaubamärk: HOLOSUN

HOLOSUN LE321-RD LASERSIHIK (PUNANE ja IR LASER)

LE321 on titaanist korpusega mitme laseriga (punane ja IR) sihtimisseade. Lisaks on seadmes IR valgusti ning lamp (nähtav valgus, 300lm).Kiirkinnitusega jalg picatinny siinile.Laserit/lampi võimalik aktiveerida distantslüliti (komplektis) abil või seadme peal asuva nupu abil. Pakendatud tugevasse plastikust minikohvrisse.

Hind 1 199,90 €
Vaata lähemalt
Saadaval ooteajaga. Küsi tarneaega!

Tootekood: LS420

Kaubamärk: HOLOSUN

HOLOSUN LS420 LASERSIHIK (ROHELINE ja IR LASER)

Lasersihik (roheline ja IR koos ühes seadmes) koos IR ja tavalise lambiga. Kiirkinnitusega jalg picatinny siinile. Komplektis distantslüliti. Pakendatud tugevasse plastikust minikohvrisse. Komplektis ka USB laadimisjuhe, mille abil võimalik laadida akut ilma seda sihikust välja võtmata. Lasersihiku peale on võimalik kinnitada Holosuni punatäppsihik (ilma...

Hind 1 115,90 €
Vaata lähemalt
Saadaval ooteajaga. Küsi tarneaega!

Tootekood: P.ID Plus

Kaubamärk: HOLOSUN

Holosun relvalamp-lasersihik P.ID Plus

Alumiiniumist (7075) korpusega võimas relvalamp.Komplektis akupatarei laadimisjuhe, mille abil võimalik patareid laadida ilma seda lambist eemaldamata.Lisaks komplektis kolm adapterplaati, mille abil võimalik leida parim lambi asukoht just sinu püstolile.

Hind 215,90 €
Vaata lähemalt
Laos!

Jälgi meid Facebookis