SÄÄSETÕRJE BEN´S 30 (100 ML)

21825

Ben's 30 on tõhus putukatõrjevahend, mis pakub kuni 5 tundi väga tõhusat kaitset mustkärbse, puugi, liivakirpude, kirpude, sääskede,põdrakärbsete ja teiste hammustavate putukate vastu.

7,90 €
Kogus
Saadaval ooteajaga. Küsi tarneaega!

Kirjeldus

Ühekordsel pealekandmisel peletab sääski kuni 5 tundi ja puuke kuni 4,5 tundi. Sisaldab 30% toimeainet DEET (N,N-Dietüül-meta-tolüamiid), mida peetakse seni tõhusaimaks välja töötatud putukatõrjeaineks. Pihustada väikestes kogustes nii riietele kui nahale, seejuures tuleks vältida näkku pihustamist.

Maht: 100 ml.

Hoiatus!  Toodet mitte kasutada alla 2-aastastel lastel. Kasutada ainult välitingimustes.

Kasutamine. Eemaldage kaitsekork ja pihustage toodet pihku umbes kaks pumbatäit, et kanda nahale ja riietele hoides pihusti otse näeost eemale. Ärge sisse hingake! Ärge pihustage haavadele, marrastustele ega ka ärritunud nahale!

Tähelepanu! Ärge kasutage toodet silmade ja suu ümbruses! Kasutage toodet nii, et pesete lastel kui ka enda käed jooksva vee all peale toote kandmist nahale riietele! Ärge laske kasutada iseseisvalt lastel alla 10 eluaasta. Kui soovite kasutada toodet lastel, pihustage toode oma kätele ja määrige seda lapsele kaitset vajavatele piirkondadele. Kasutage toodet mõõdukas koguses katmata nahal. Ärge kasutage toodet riiete all. Vältige üledoosi! Kui tulete taas siseruumi, kus kaitset ei vaja, peske need kohad, kus olete toodet kasutanud jooksva vee ja seebiga. Peske riided, millel olete toodet kasutanud, enne kui soovite neid jälle kasutada. Ärge pihustage toodet siseruumides! Puukide ka kirbude tõrjeks pihusta toodet jalatsitele, sokkidele ja pükstele.

Hoiustamine. Hoida jahedas, kuivas, lastele ja loomadele mitte kättesaadavas kohas. Hoida eemal kuumusest ja lahtisest leegist.

Hävitamine. Mitte läbi torgata! Mitte visata tulle! Mitte kasutada tühja pudelit uuesti muuks otstarbeks! Tühi purk visata prügikasti. Kui võimalik, viige tühi purk ohtlike jäätmete kogumispunkti!

Esmaabi. Kui toodet on sattunud silma, loputada rohke veega. Kui toodet on alla neelatud pöörduda viivitamatult arsti poole.

Toote üksikasjad
21825
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:

Tootekood: 36059

Kaubamärk: Clawgear

CLAWGEAR TRAUMAKÄÄRID (19CM)

Universaalseid kääre kasutatakse esmaabis ja meditsiinis. Käärid on väga tugevad ja sobivad sidemete, vööde, riiete ja teiste kangasmaterjalide lõikamiseks. Kääridel on ka sik-sak hambad, millega saab efektiivselt sidet või riiet puruks rebida / käristada.

Hind 7,90 €
Vaata lähemalt
Laos!

Tootekood: FCP-02

Iisraeli rõhkside (laius 15cm)

Iisraeli rõhkside 6'' suuruse haavatampooniga. Sidemel on plasitkust klambrid, millega lisatakse haavale rõhku ning sulgetakse verejooks. Enamlevinud rõhkside, mida kasutatakse erinevates meditsiinikomplektides (MK1, MK2 jne.) või jagatakse välja üksikvõitlejatele. Kahekordses vaakumpakendis side on kompaktsem kui teised variandid. Toodetud USA-s. NSN:...

Hind 14,50 €
Vaata lähemalt
Laos!

Tootekood: 114-103-20

Kaubamärk: Galvi-Linda

Galvi Linda kuulivestialune särk

Kuulivestialuse särgi kehaosa on sirge lõikega.Esikinnis on suletav tõmblukuga.Tootel on püstkrae ning raglaanvarrukad, millele on õmmeldud taskud mõõtudega 19x15 cm.Taskute peale on õmmeldud tekstiillukud embleemide kinnitamiseks.Varrukasuu on suletav nööpidega ning selle laiust on võimalik reguleerida.Küünarnuki piirkond on tugevdatud kahekordse...

Hind 64,90 €
Vaata lähemalt
Laojääk sõltub valikust

Jälgi meid Facebookis