PIPRAGAAS SABRE RED MK-3 GEL (50G) VÖÖKLAMBRIGA

MK-3-GEL-US
Piprageel Sabre Red MK-3 GEL on tõhus enesekaitsevahend, mille eesmärgiks on tagada turvalisus ohtlikes olukordades.

Pimedatel tänavatel, koridorides, parklates, tunnelites, koeraga jalutades, sportides, on soovitatav hoida Sabre Red geelpihustit vööl, peos või taskus - see tagab turvatunde ning vajadusel enesekaitse ohutult kauguselt.

21,90 €
Kogus
Laos!

Selle toote müümine alla 18a. isikutele on keelatud.
Tellimuse kinnitamise etapis on vajalik läbida vanusekontroll (ID-kaardi, Mobiil-ID või Smart-ID abil).

Kirjeldus

Piprageel Sabre Red MK-3 GEL näol on tegemist kõige populaarsema piprageeli mudeliga, mida kasutatakse üle maailma paljudes õiguskaitseorganites.

Geel ei kahjusta läheduses viibivaid isikuid, ohutu kasutamiseks ka siseruumides, pihustamise efektiivne vahemaa on 5,5m.

 • Tugev ärriti.
 • Pihusti: juga (eelis - vähendab vastutuule korral tagasipritsimisvõimalust).
 • Geel vähendab lenduvaid osakesi, mis suurendab ohutust kasutajal ning kõrvalseisjatel.
 • Efektiivne vahemaa: 4,6 kuni 6m.
 • Crossfire® tehnoloogia.
 • UV marker.
 • Turvaklapp väldib juhusliku päästemehhanismi vabastamise.
 • Pikk säilivusaeg (kuni 5 aastat).
 • Kasutatav ka siseruumides.
 • Kasutusaeg: 8 x 1 sekundiline doos, tühjaks pihustamine 6 sekundit.
 • Flip Top mehhanism.
 • Balloon talub väga kõrgeid ja madalaid temperatuure.
 • Töötemperatuur: -17°C kuni +50°C.
 • Ei saasta keskonda.
 • Maht: 1,5 oz. / 42 gr / 45 ml.

Toime.Piprageel Sabre Red tekitab ajutiselt tugeva põletustunde silmades, rohkete pisarate eritumise, köha, hingamisraskuseid, õhupuudust ning naha ärritust. Geel ei põhjusta organismile jäädavaid kahjustusi.Toimeaine.Oleoresin Capsicum (naturaalne Cayenne- ehk punane pipar). Sabre Red Major Capsaicinoidi kontsentratsiooni tase on 1,33%, see on kõrgeima efektiivsuse ja protsendilise koostisega enesekaitsegeel samalaadsete konkureerivate toodete seas.Kasutamine.Libistage pöial turvaklapi alla ning vajutage. Maksimumtulemuse saavutamiseks hoidke pihusti horisontaalasendis.Efektiivne vahemaa pihustamisel on 4,6 kuni 6m.Pihustage geeli kõrgemale ründaja silmadest, ligutage ballooni pihustamise ajal "kõrvast kõrvani" , tabades samal ajal nina ning suud (näopiirkond).Kaitske nägu, kui tuul puhub Teie poole.Peale geeli pihustamist põgenege viivitamatult ja helistage politseisse. Mitte mingil juhul ärge üritage kinni püüda ründajat!Sabre Red geel sisaldab nähtamatut ultravioletset värvainet (UV markerit), mis hõlbustab kahtlusaluse (ründaja) identifitseerimist. Ohutus ja esmaabi.Piprageel mõjub kohe. Kasutada ainult hädaolukorras ja omal vastutusel.Piprageel on tugev ärriti, mis ärritab nahka, silmi ja limaskesti. Mitte pihustada vastu tuult, hoida vähemalt 4,6 kuni 6m kaugusel.Väärkasutuse puhul eemaldage koheselt saastunud riided, loputage silmi veega ja peske nahka vee ja seebiga 15-20 minutit, kuivatada õhu käes. Korrake vajadusel tegevust.  Ärge hõõruge nahka. Ärge kasutage salve, kreeme ega õlisid.Kui kannate kontaktläätseid, eemaldage need, loputage silmi 15 minutit. Ärge kasutage enam saastunud kontaktläätseid.Minge värske õhu kätte.Kui geeli toime ei lakka 45 minuti pärast, pöörduge viivitamatult arsti poole.Balloon on rõhu all. Hoida päikesekiirte ja üle 50°C kuumuse eest. Mitte pihustada lahtise tule või hõõguvate esemete läheduses.Hoida laste eest!Antud toodet võib EV seaduste järgi osta ja kasutada alates 18. eluaastast.Tootjast.

 • Security Equipment Corporation nn. SABRE on maailmas suurim enesekaitsegaaside ja - geelide valmistaja, ettevõte asutati aastal 1975.
 • SABRE on turul tegutsenud 40 aastat, arendades ja täiustades tooteid ohutuse ja turvalisuse tagamisel.
 • SABRE kaubamärgi tooted on tunnustatud ning kasutusele võetud enamikes õiguskaitseorganites üle maailma.
 • Tootja omab katselaboreid, milles testitakse iga tootepartii eraldi, mis välistab eksimused ja ebaõnnestumised.
 • Konkurentsitult kõige võimsam enesekaitsegeel samalaadsete brändide seas.Toote üksikasjad
Sabre Red
MK-3-GEL-US
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:

Tootekood: 52CFT10-GEL

Kaubamärk: Sabre Red

PIPRAGAAS SABRE RED CROSSFIRE MK-3 GEL (53ML)

Piprageel Sabre Red Crossfire®  MK-3 GEL maksimeerib sihtmärgi mis tahes nurga all. Geel toimib silmade- ja naha kaudu või sissehingamise teel. Geeli ei lendu, on tulest vähem mõjutatud kui gaas ja mõjub ainult otsesel kokkupuutel. Geel on ohutu kasutamisel siseruumides ning ei kahjusta kõrvalseisvaid isikuid. Pihustamise efektiivne vahemaa on 4,6 kuni 6m.

Hind 19,90 €
Vaata lähemalt
Laos!

Tootekood: 12PXCY01C

Kaubamärk: KLYMIT

KLYMIT X RECON PADI

Täispuhutav padi, mis täitub kahe puhumisega. Kaal: 55g Mõõdud: 38 x 28 x 10 cm Materjal: 30D pealmine osa ja 75D Polüester alumine osa

Hind 29,90 €
Vaata lähemalt
Saadaval ooteajaga. Küsi tarneaega!

Tootekood: 14123

Kaubamärk: Nite Ize

NITE IZE S-BINER KARABIIN 4 (TERAS)

Nite Ize S-Biner karabiin #4 on ainulaadne kaks-ühes S-Biner karabiin, mis pakub lõputult erinevaid kasutusviise.Valmistatud kvaliteetsest roostevaba terasest, ilmastikukindel. Lukustab turvaliselt võtmed või matkavarustuse. Kaal: 32g Värvus: must

Hind 4,50 €
Vaata lähemalt
Saadaval ooteajaga. Küsi tarneaega!

Tootekood: 16131002

Kaubamärk: Mil-tec

MIL-TEC Kaenlakabuur salvetaskutega (must)

Polsterdatud õlaosad. Reguleeritavad rihmad. Sobib keskmisetele ja suurematele relvadele.Kasutatav nii parema- kui ka vasakukäelistel (kabuur ja salvetaskute osa võimalik paigaldada mõlemale poole). Tootja: Mil-Tec (Saksamaa) Ettetellimisel pakume kõiki Mil-Tec tooteid. Vaata valikut: www.sturm-miltec.de

Hind 18,90 €
Vaata lähemalt
Saadaval ooteajaga. Küsi tarneaega!

Jälgi meid Facebookis